Blog

Kullanışlı Dekoratif Aksesuarlar

Yeni bir evi dekore ederken tek olarak parçaları beğenseniz de birbirleriyle ev ile uyum sağlayamayabilirler. Ayrıca beğendiğiniz bütün aksesuarları kullanmak istemeniz, bir süre sonra gözünüze kalabalık olarak görünmeye de başlayabilir. Bu nedenle aksesuar alırken daha seçici olmakta fayda var. Bu yüzden sizin için en kullanışlı ve şık aksesuarları bir araya getirdik.

Bluetooth Hoparlörler

Birbirinden farklı renklerle ve tasarımlarla üretilen Bluetooth hoparlörler, dilediğiniz an müzik keyfi yaşamanızı sağladıkları gibi görünümleriyle de evinize yeni bir hava katabilir. Ahşap kaplamalı veya düz siyah bir hoparlör alabileceğiniz gibi canlı renklerde, küçük kutu tasarımlı hoparlörler de bulabilirsiniz.

Elektronik Mumlar

Özellikle evinde loş ışık sevenler için mükemmel bir seçenek olan elektronik mumlar, sizi sık sık yeni mum almaktan ve masalarda ya da halılarda oluşacak mum lekelerinden kurtarıyor. Pilli ve şarjlı modelleri bulunan elektronik mumlar, bir dekoratif aksesuar olarak oldukça kullanışlı ve şık.

Şık Raflar

Raflar hem şık bir görüntü oluşturan hem de sık kullandığınız eşyalarınıza hızlıca ulaşmanızı sağlayan raflar, birçok farklı tasarım seçeneğine sahip. Evinizin genel temasına uygun bir raf takımı alıp üzerine ister kitaplarınızı isterseniz de bardaklarınızı yerleştirebilirsiniz. Ağaç dallarından, eski merdivenlerden, metal plakalardan oluşan orijinal rafları dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

Aynalar

Aynalar da her dekorasyon tarzına göre farklılık gösterebilen ve uyum sağlayabilen aksesuarlardır. Oturma odası, yatak odası, antre, koridor, banyo gibi evin çeşitli yerlerinde kullanılabilirler. Küçük bir salonunuz varsa aynalar, mekanı ferah ve geniş gösterme konusunda yardımcı olabilir. Pencerenin yani doğal ışık kaynağının karşısına yerleştireceğiniz aynalar, aydınlık bir alan yaratma konusunda oldukça kullanışlı aksesuarlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir