Blog

Konforunuzu artıracak eşya seçenekleri

Fonksiyonel eşyalarla evinizi çok daha kullanışlı ve konforlu hale getirebilirsiniz. Üstelik evinize ferah bir hava katabilir, şıklığını da artırabilirsiniz.

Sihirli mobilyalar

Son dönemde oldukça popülerleşen fonksiyonel mobilyalar büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Örneğin, küçük bir sehpa bir dokunuşla kocaman bir yemek masası haline dönüşebiliyor ya da kitaplık gibi görünen bir raf anında konforlu bir yatak olabiliyor. Bu tür eşyaları hem yerden tasarruf etmek için hem de eşya kalabalığından kurtulmak için tercih edebilirsiniz.

Isı kontrollü yataklar

Soğuk kış günlerinde sıcacık yatağınızdan çıkmak istemediğinizi biliyoruz. Klima özellikli yataklar sayesinde yatağınızın ısısını dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Yani, sıcak yataklarınız artık daha da sıcak! Üstelik çift kişilik yataklarda her iki taraf için de ısıtma fonksiyonu bulunuyor. İnce su borularının bulunduğu bu fonksiyonel yataklar hem daha sağlıklı bir uykuyu beraberinde getiriyor hem de ekonomik olarak tasarruf etmenizi sağlıyor.

Pratik dolaplar

Derin dolaplar ve raflar artık tarih oldu! Bu alanlarınızı daha iyi değerlendirmek için raylı rafları ya da çok bölümlü çekmeceleri tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte dolaplarınızı organize etmek için dolap düzenleyiciler kullanabileceğinizi hatırlatalım.

Yeni evinize kira öder gibi sahip olmak için konut kredisi başvurunuzu hemen yapın, Mortgage Uzmanlarımız en kısa sürede size ulaşsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir