1

Doğtaş Mobilya’nın marka gücü ve garantisi altındadır. Bir Benino ürünü aldığınız andan itibaren bu gücü, bu güveni, bu garantiyi hissetmeye ve yaşamaya hemen başlarsınız. Hiç merak etmeyin arkanızda biz varız.

Biz oturduk, ölçüp biçtik, bütçenize en uygun fiyatları belirledik. Kaliteden ve güvenceden de ödün vermedik. Tüm ihtiyaçlar, bu kolaylıkla ve bu fiyatlarla… Kulağa mantıklı geliyor, değil mi?

BENİNO, bütçenizi zorlamadan hayatınıza girer ve onu zevkli hale getirir.

Şık ama gösteriş peşinde olmayan, kullanımı kolay ürünler!

Aşırılıklardan kaçınıyoruz. Bu yüzden herkes tarafından tercih ediliyoruz. Bizde ulaşması da, kullanması da basit. İhtiyaca yönelik çözümler sunuyor, kimsenin kafasını karıştırmıyoruz. Hem kendi işimizi hem sizin işinizi kolaylaştırıyoruz.

urun-veltis-kose-takimi-03.jpg

Dar mekanlar için geniş ve akılcı çözümler ile hayatınızı daima kolaylaştırırız. 

Koltuk takımlarımız sandıklı veya yataklı elbise dolaplarımız çekmeceli ve  fonksiyonel yemek masalarımız açılır.

urun-carel-yemek-odasi-takimi-02.jpg

Benino mağazalarına geldiğinizde kaliteli ve trend yenilikçi ürünleri bol çeşit ve  modelleri en makul fiyatlarla satmayı müşterilerimizin güvenini ve saygısını kazanmak için en iyi, en uzman hizmeti sunmayı temel misyonumuz olarak belirledik. Siz sadece ihtiyaçlarınızı belirleyin…

5

Almış olduğunuz Benino ürünleri, konusunda uzman nakliye ve montaj ekibi tarafından ücretsiz olarak evinize getirilerek kurulumu sağlanır. Siz sadece kahvenizi yudumlayın hayatı doya doya yaşamaya bakın…

6

Benino, sosyal sorumluluk bilinci içersinde, ülkemizin ‘yaşam kalitesini iyileştirme’ amacına ulaşmak için, çalışanlarımızla, onların aileleriyle, yerel halkla, bütün toplumla birlikte ekonomik gelişmeye destek verme sorumluluğunu taşımaktadır.

7

Ürünlerimizin görünen ve görünmeyen detaylarında kanserojen etki içeren hammadde ve ucuz  malzeme kullanmayız. Doğayı seviyoruz. Ürünlerimizi doğa dostu malzemelerden üretiyoruz. Çünkü doğaya ne verirsek onları geri alacağımızı iyi biliyoruz.